Черкаси відсьогодні витрачатимуть бюджетні кошти “прозоро”

Новини Черкаси

На сьогоднішньому засіданні сесії Черкаської міської ради було ухвалено рішення щодо впровадження системи електронних закупівель “Прозоро”.

13177946_979707665481515_451518789892784290_n

За зазначене рішення віддали голоси 34 депутати.

Епопея з впровадження системи у Черкасах тягнеться практично всю весну, проте порозуміння між владою та громадськістю було знайдене 10 травня.

7_226

Тоді і було запропоновано винести на сьогоднішню сесію компромісне рішення.

Читай також: Міська влада разом з громадськістю беруть відповідальність за впровадження системи «Прозоро» – Радуцький

Тепер початок допорогових сум на товари і послуги визначено – 30 тис. грн., а на роботи – 100 тис. грн.

«Разом із громадськістю вдалося знайти узгоджену позицію щодо впровадження у Черкаській міській раді системи електронних закупівель «ProZorro», – зазначає секретар міської ради, представник «Солідарності» Олександр Радуцький. – Тепер це наша спільна відповідальність стосовно впровадження системи в життя. Маємо зробити максимально, щоб бюджетні кошти використовувалися прозоро. Продовжуємо далі разом працювати для розвитку Черкас»

Втім представники громадськості наголошують, що на прийнятті рішення про систему «Прозорро» їхні дії не завершуються. Наступний важливий етап – це контроль за поданими заявками, за договорами, актами та самими виконаними роботами. Для цього планують створити спеціальну комісію за участю депутатів міськради та громадськості. 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.