Черкаси – шосте місто в Україні, що має долучитись до мережі «Прозорих офісів»

Новини Черкаси

У Міністерстві соціальної політики під головуванням Міністра Андрія Реви 16 серпня 2016 року відбулась робоча нарада з представниками керівництв міст-пілотників, що першими втілюватимуть модель центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), на базі стандартів «Прозорого офісу», що вже вісім років діє у Вінниці. До перших п’яти міст (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів) має долучитись шосте – Черкаси.

PM81image002

 

Фото зі сторінки Оксани Мовчан

 Під час вказаної зустрічі йшлося про вдосконалення системи надання соціальних послуг для жителів Черкас. Окрім того, обговорили кілька важливих тем: поліпшення інвестиційної привабливості міста, створення нових робочих місць, муніципальний транспорт та легалізацію зайнятості.

«А найголовніше – ми вийшли з ініціативою долучитися до пілотного проекту, який міністерство реалізовує спільно зі Світовим банком, «Прозорий офіс» за прикладом Вінниці. Оскільки спершу до участі в ньому запрошувалися лише міста-мільйонники», – зазначив міський голова.

 16 серпня 2016 року, під час робочої наради на тему: «Реалізація пілотного проекту щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс», Міністр окреслив покроковий план дій для «піонерів» на перший період, це – вибір типової адміністративної споруди. Обов’язковою умовою є те, що під «Прозорий офіс» має бути відведено перші два поверхи. Далі міста-учасники першої лінії впровадження мають розробити проектно-кошторисну документацію і т.д.

Директор департаменту соціального захисту Вінницької міської ради Лариса Попова провела презентацію для учасників наради, детально познайомивши з роботою центру надання адміністративних послуг у Вінниці та основними вимогами до його успішної діяльності.

На даному етапі найшвидшими темпами зі створення «Прозорого офісу» рухається Харків.

Варто зазначити, що створення «Прозорих офісів» у перших пілотних містах дасть мультиплікаційний ефект, оскільки перші розроблятимуть зразок для масового загальнодержавного впровадження роботи ЦНАПів.

Загалом, за словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, «Прозорі офіси» по всій країні мусять запрацювати через 5-7 років.

План створення мережі «Прозорих офісів» винесений на порядок денний Уряду Прем’єр-Міністром Володимиром Гройсманом. Його основна мета – реформування неефективного державного апарату та значне покращення надання послуг населенню. Дуже важливо, що втілення цього задуму – не просто виконання операційного плану, а є новим форматом відносин Уряду з органами місцевого самоврядування.

У робочій нараді від Черкас взяли участь: Геннадій Шевченко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Наталія Джуган – директор департаменту фінансової політики, Оксана Мовчан – директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

 Використані матеріали, розміщені на офіційному порталі Мінсоцполітики.

Довідково.

З ініціативою долучитися до пілотного проекту, який міністерство реалізовує спільно зі Світовим банком, «Прозорий офіс» за прикладом Вінниці, напередодні, під час зустрічі з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою, вийшли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та директор департаменту соціальної політики Оксана Мовчан.

Про це інформують в спільноті Департамент соціальної політики Черкаської міської ради мережі Facebook

Розповісти друзям

7 коментарів до “Черкаси – шосте місто в Україні, що має долучитись до мережі «Прозорих офісів»

 1. 5

  0

  Цікаві прожекти, проте хто знає скільки на ці завдання треба грошей. Яке саме приміщення мають переобладнати?

 2. 4

  0

  Да уж . Самая большая Проблема в соц.вопросах города. Не туда идут деньги налогоплательщиков, ой не туда.

 3. 4

  0

  Рехворми в них . Бабкам їсти немає чого з пенсією в 1200 животіють. Краще б якісь соціальні їдальні відкривали. Бляха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.