Черкаси посіли одну з сходнинок у всеукраїнському рейтингу новацій

Новини Черкаси

За медичні новації, які були вперше втілені на теренах України місто Черкаси включено до рейтингу міст України, що торік склали журналісти  журналу «Фокус». Відповідно було сформувано своєрідний рейтинг нових ідей, які були втілені в життя.

У сімку таких інноваційних міст увійшли і Черкаси, які запровадили загальноміську онлайн-систем запису до лікарів.

Журнал «Фокус» так коментує відповідну новацію:

– Сварки і скандали за місце в нескінченних лікарняних чергах незабаром стануть частиною історії для жителів Черкас. Тепер записатися до лікаря можна по інтернету. З початку літа в місті працює перша в Україні система онлайн-запису в усі комунальні заклади первинної медико-санітарної допомоги.

– Наш досвід дійсно унікальний. Тому що в окремих комерційних медзакладах України таку систему вже пробували, але ми перші зв’язали всі міські поліклініки – комунальні установи – на одному ресурсі і дали можливість городянам спокійно, комфортно, без черг і спеціального відвідування поліклініки записуватися до лікаря, – говорить директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.Черкаської міської ради Олег Стадник.

До списку журналу «Фокус» потрапили також: Харків (перший в Україні єдиний електронний квиток на міський транспорт), Дніпро (перший в Україні електронний реєстр жителів міста), Львів (нові контакти з міжнародними лоукостерами), Одеса (перший сервіс каршерингу – оренди автівок для нетривалих поїздок містом), Вінниччина (перша сільська «поліція» – муніципальна варта в селі Якушинці) та Запоріжжя (розробка першого українського гелікоптера).
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.