Черкаси попри обіцянки міського голови та комунальників засипані сміттям (фото)

Новини Черкаси

Місто Черкаси здається скоро забере у Львова статус “сміттєвої” столиці. Саме такі враження та обурення наповнюють фейсбук спільноти міста, про це ж свідчать і переповнені урни та сміттєві баки практично в усіх районах Черкас.

Ба навіть центр міста став заповідником не лише стихійної торгівлі, а і переповнених сміттєвих баків.

Фото Ярослав Лавров

А що ж робить влада? Міський голова опісля 2-х героїчних суботників вирішив вирушити з “інспекцією” прибирання бульвару Шевченка в середмісті.

І що ж за проблеми мають комунальники в цьому мікрорайоні?

На зауваження міського голови директор підприємства Олексій Мельник зазначив, що для підтримання належного санітарного стану на бульварі Шевченка необхідно як мінімум тридцятеро осіб, натомість у наявності лише семеро. За його словами, не вистачає і техніки. Наприклад, у наявності лише один навантажувач на все місто, який просто не в змозі впоратися із обсягами необхідних робіт.

У відповідь на роздуми однопартійця міський голова дав доручення керівнику підприємства КП «ЧЕЛУАШ» покращити якість прибирання довірених територій.

Нагадаємо, що відповідно до розподілу повноважень відповідальність за роботу галузі житлово-комунального господарства Черкас мер взяв особисто на себе.

Також мер згадав і про “зразкову” роботу муніципальних інспекторів. Адже засміченими виявилися ділянки, які належать приватним підприємцям, і саме вони мають утримувати їх у належному стані. Натомість за неприбрані території біля салонів та магазинів на їхніх власників не були вчасно складені протоколи муніципальними інспекторами. За неналежне виконання обов’язків працівники муніципальної інспекції будуть позбавлені премій.

Подібний стан мають майже всі зупинки міста
фото Григорій Вергай
Розповісти друзям
 • 6
  Поширили:

2 коментарів до “Черкаси попри обіцянки міського голови та комунальників засипані сміттям (фото)

 1. 0

  0

  А чому б людей, яким призначено покарання у вигляді громадських робіт не залучити до прибирання міста?

 2. 0

  0

  Таке відчуття, що цей баран взагалі в школі не вчився (я про міського голову). Нашо я за тебе Толян голосував, місто засрав повністю, асфальт херовий поклав ( по бульвару Шевченка він вже взагалі в жахливих дирках). Тільки кишені собі набиває і все… Ганьба і в дупло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.