Черкаси можуть отримати купу сміття замість снігу

Новини Черкаси

У комунальному підприємстві “Черкаська служба чистоти” повідомляють про можливий сміттєвий колапс у Черкасах, який може виникнути через закінчення договору з підприємцем та зношеність власного автопарку.

Як повідомляють у підприємстві, 31.12.2017 року закінчилась дія договору на перевезення побутових відходів від 04.11.2015 року №04-11, що укладено між КП «Черкаська служба чистоти» та ТОВ «Умвельт Україна».

З метою отримання дозволу на укладення нового договору, нами, заздалегідь, у грудні 2017 року, подано проект нового договору з ТОВ «Умвельт Україна» до Департаменту ЖКК для його подальшого винесення на погодження виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Проте, цього так і не було зроблено. Засідання виконавчого комітету не відбуваються, через відсутність кворуму. Міський голова не в змозі зібрати виконавчий комітет для прийняття вкрай важливого для міста рішення.

У КП “Черкаська служба чистоти” стверджують, що зверталися з проханням про виділення коштів на придбання власних сміттєвозів та контейнерів для міста Черкаси, але їхні звернення повністю ігноруються.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.