Черкаси мають 2 тижні на визначення найактуальніших проектів громадського бюджету

Новини Черкаси

В рамках програми Громадський бюджет міста Черкаси з 1 по 14 грудня 2015 року відбуватиметься голосування серед 39 проектів з метою визначення тих, які мають найбільшу підтримку членів громади.

17
Обрати найбільш привабливий проект може будь-який житель міста Черкаси за допомогою:
1) електронного голосування (буде відкрито з 12.00 1 грудня за посиланням: http://www.rada.cherkassy.ua/ua/text.php?s=34&s1=384
Електронне голосування відбувається за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки, яка дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет використовуючи його реєстраційні дані. При цьому система використовує лише дані про клієнта та підтверджує дані про його особу. Системи подібні вже реалізовані в Швеції, Фінляндії, Естонії та Латвії.

6 (1)
Більш докладно про BankID можна прочитати за посиланням: https://bankid.org.ua/
2) паперового голосування: в приміщенні Черкаської міської ради, к.100, з 8.00 до 20.00 години (крім вихідних 5,6, 12,13 грудня 2015 року) . При собі мати паспорт та ідентифікаційний код. У випадку, якщо адресою реєстрації у паспорті є не м. Черкаси, то мати при собі інший документ, що підтверджує місце перебування, роботи, навчання, служби чи ін. в місті Черкаси.

1 (3)
Ознайомитися з проектами можна на сайті Черкаської міської ради за посиланнями:
http://www.rada.cherkassy.ua/ua/files.php?s=34&s1=383
http://www.rada.cherkassy.ua/ua/upage.php?s=34&s1=381

35 (1)
Запрошуємо до голосування та разом зробимо Черкаси кращими!

10

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.