Черкаси далекі від епідпорогу на ГРВІ та грип

Медицина Черкаси

З погіршенням погодних умов традиційно намічається тенденція до активізації простудних захворювань. Хоча, як запевняють в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, на сьогодні ситуація з поширенням захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип контрольована і далека від епідпорогу.

За даними оприлюдненими на сайті Черкаської міської ради у період з 14 по 20 жовтня в області захворіло 4303 особи, з них – 3021 дитина віком до 17 років. Лікарі засвідчують, що нині найбільше пацієнтів з простудними недугами 5-14 років.

Госпіталізовано 266 осіб, серед яких – 211 За звітній тиждень летальних випадків від грипу по області не зареєстровано.

– В області рівень захворюваності нижче епідемічного порогу, розрахованого на 42-й тиждень епідемічного сезону 2017-2018 років на 23,9%. Перевищення епідпорогу не зареєстровано на жодній адміністративній території. У порівнянні з минулим тижнем зменшився темп приросту захворюваності на грип та ГРІ серед дорослого населення на 16,4 відсотки та серед дітей до 17 років на 5,4 відсотки,  – розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Надія Гетьман.
У цілому, як зазначають у департаменті охорони здоров”я та медичних послуг Черкаської міської ради, епідеміологічна ситуація міста характерна для цієї пори року. Але необхідно бути насторожі, адже сира та прохолодна погода може сприяти росту захворюваності на грип та ГРВІ, та передовсім не забувати про профілактику.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.