Черкаським водіям не варто очікувати належного прибирання доріг від снігу

Новини Черкаси

У комунальному підприємстві “ЧЕЛУАШ” Черкаської міської ради повідомили, що через відсутність належної техніки для прибирання снігу та посипання доріг у Черкасах можливі проблеми з утриманням доріг. Тому керівник комунального підприємства Олексій Мельник закликав мешканців утриматися від поїздок на автотранспорті.

“На жаль, Антимонопольний комітет через скаргу заблокував тендер на прокат КАМАзів, за допомого яких можна було б здійснювати посипку доріг соле-піщаною сумішшю. Також наразі відсутнє фінансування, аби нам можна було залучати для посипки потрібну техніку в підрядника. Нині в арсеналі комунального підприємства для посипки є лише дві КДМ-ки і через відсутність фінансування можливості корегувати ситуацію у ЧЕЛУАШу стали втричі меншими. Тому просимо водіїв під час найближчих сильних снігопадів утриматися під поїздок на автівках”, – зазначив Олексій Мельник.

Хто подав скаргу до Антимонопольного комітету?

Відповідно до рішення постійної діючої комісії адміністративної колегії Антимонопольного комітету України, зі скаргою звернулося черкаське ТОВ “Черкаське спеціалізоване управління 525”, мовляв, Замовник (КП “Челуаш”) порушив порядок проведення процедури закупівлі. Варто відзначити, що “ЧСУ 525” очолює Андрій Бортник, який всіма силами намагається виграти тендер на прибирання доріг від снігу. Розгляд скарги відбудеться 7 березня 2018 р., тому ситуація з прибиранням доріг від снігу під великим питанням, а цим часом страждатимуть жителі Черкас.

Логічне питання. Хто буде винен у відсутності техніки із прибирання снігу цього разу? Екс-секретар ЧМР Олександр Радуцький, група депутатів “22+” ?

https://gyazo.com/6b804936a4f01dc17bc0bebacdcea894

Цікавий факт. ТОВ «Свій Лад», яке публічно лобіює керівник ТОВ «ЧСУ-525» Андрій Бортник та працює юристом у цій фірмі, виграло тендер на Послуги з прибирання та підмітання вулиць міста Черкаси на 2019 рік. Коштуватиме це Черкасам – 56 088 800,00 млн грн..

Розповісти друзям
  • 31
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.