Черкаський завод виготовить 90 автомобілів Барс для Нацгвардії України

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкаський автоскладальний завод виготовить 90 бронеавтомобілів “Барс” для потреб української армії. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

157276

Також броньовик “Барс” візьме участь у тендері Міністерства оборони України щодо закупівлі легких багатоцільових бронеавтомобілів.

БТР Богдан Барс вперше був показаний в грудні 2014 року. Згідно представленої інформації, його комплектують турбодизелем потужністю 160 к.с. з витратою палива всього 15 л на 100 км, що дозволяє броньовику проїхати на одній “заправці” близько 600 км. Авто розвиває швидкість по пересіченій місцевості до 100 км/год, – так БТР Барс охарактеризувала прес-служба Богдан Моторс. Цей бронеавтомобіль може бути використаний як санітарний та патрульний.

Богдан Барс отримав імпортне повнопривідне шасі, дизельний двигун і бронекорпус власної конструкції заводу “Богдан”, який забезпечує захист від боєприпасів калібру 5,45 мм і 7,62 мм.

Богдан Барс призначений для перевезення 6-8 осіб у повному обмундируванні. У базовому виконанні Барс уже укомплектований кондиціонером, додатковим опалювачем Webasto, камерою заднього огляду і кругового огляду, а також GPS-навігатором.

Проектна вартість Богдан Барс на кінець 2014 року – близько 1 млн. гривень. Він став найбільш доступним бронеавтомобілем на ринку.

Джерело: РБК-Україна

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.