Черкаський випускник потребує вартісного лікування важкої недуги

Медицина Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Учнівський, вчительський колективи, Президентська рада та Рада гуманітарно-правового ліцею міста Черкаси звертаються до громадськості: випускників, батьків та друзів ліцею про допомогу. Учню випускного ІV-A курсу (11 класу), Олегу Перевізнику 26.12.16 р було поставлено остаточний діагноз – лімфома, ст ІV (довідка з повним діагнозом додається).

В закладі вирішили організувати збір коштів. Процес лікування проходитиме в кілька етапів. Перший етап – хіміотерапія (три перші ін’єкцій були надані за рахунок держави). Згідно зі статистичними даними, курс хіміотерапії у 80% дає позитивні результати. Три перші безкоштовні ін’єкції були введені протягом одного тижня (з 30.12.16 по 06.01.17). Тож, головною метою збору коштів є оплата наступних ін’єкцій курсу хіміотерапії, кількість яких лікар з часом визначить в процесі лікування, та підтримуючого курсу після кожної ін’єкцій (наразі ціна однієї ін’єкції невідома, проте один підтримуючий курс коштує 20 000 грн).
Небайдужих черкащан просять долучитися до збору коштів, одним з двох шляхів:
1. У приміщенні  ліцею стоїть спеціальна скринька для збору коштів.
2. На ім’я Перевізника О.О. відкрита окрема картка в ПриватБанку (реквізити нижче). Шукаємо можливість відкрити валютну картку.
Також, Ви можете допомогти будь-якими іншими засобами: пошуком благодійників, репостами, зверненням до родичів, знайомих закордоном. Просимо Вас регулярно долучатися до допомоги, адже розуміємо, що лікування буде тривалим (1,5-2 роки) і вимагатиме постійних витрат.
Усі офіційні уточнення ми будемо робити у коментарях до цього посту, а також регулярно звітуватись про зібрані кошти зі скриньки.

Картка ПриватБанку на ім’я Перевізник О.О.:
5168 7573 1780 5937
Телефон батька (Олександр Олександрович): 093-202-98-27

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.