Черкаський телеканал “Антена” винен місту майже 240 тисяч гривень (відео)

Новини Черкаси

Під час сьогоднішньої сесії депутат Черкаської міської ради від “Свободи” Антон Ведула озвучив запит стосовно міського телеканалу “Антена” (ГО “Центр медіаініціатив”), який очолює Валерій Воротнік. За його словами громадська організація заборгувала Черкасам майже 240 тис. гривень незаконно використовуючи приміщення комунальної власності.

За його словами, нежитлове приміщення за адресою бул. Шевченка, 218-220 площею 190 кв. м було надане в оренду компанії з 2000 року. Однак орендарем систематично порушувалися умови договору – орендна плата сплачувалась невчасно, а перепланування приміщення було виконано без будь-яких погоджень. Внаслідок цього Управління власністю міста звернулося до Господарського суду Черкаської області з позовом на “Антенну” у зв’язку з порушенням умов договору. Рішенням суду від 20.07.2000 р. договір оренди було розірвано. Однак досі медіакомпанія не виконала рішення суду та не звільнила приміщення та займає його незаконно.

“За розрахунками департаменту економіки і розвитку, за час незаконного користування об’єктом компанія заборгувала місту близько 240 тисяч гривень”, – наголосив Антон Ведула, пише сайт vikka.ua

Депутатам було запропоновано звернутися до прокуратури щодо стягнення заборгованості з “Антенни”, а також звернутися до виконавчої служби щодо звільнення приміщення згідно з рішенням суду.

“За” проголосував 21 депутат, однак для прийняття запиту не вистачило одного голосу. Міський голова та 5 депутатів утрималися.

Розповісти друзям
загрузка...

1 коментар до “Черкаський телеканал “Антена” винен місту майже 240 тисяч гривень (відео)

  1. 0

    1

    словом, давим, как можем! стоило с критикой выступить-сразу нашли огромные долги! хвалили бы- долги бы простили?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.