Черкаський перевізник відмовив учаснику АТО в безкоштовному проїзді

Новини Черкаси

У понеділок 5 червня стався інцидент за участі перевізника та учасника АТО. Так на міжміському маршруті “Дачний кооператив “Фотон” – Черкаси” водій рейсового автобусу відмовив у праві безкоштовного проїзду інваліду 2-ї групи, учаснику АТО. 

Посвідчення Д. Коновалова

– Повертався додому з “Фотону”, – розповідає Даніїл Коновалов. – Зайшов у салон, показав посвідчення. Однак водій сказав, що одне пільгове місце в автобусі вже зайняте. Почав доводити йому, що він неправий. Водій зв`язався з диспетчером. Той став на бік водія. У результаті я змушений був вийти з автобусу, сказавши при цьому все, що думаю про перевізника…

За словами Д. Коновалова, даний міжміський маршрут обслуговує перевізник Володимир Солом`яний. Про це сам Даніїл Коновалов повідомив виданню Провінція.
За чинними в Україні нормами, “…безкоштовний проїзд на міжміському сполученні діє для учасників бойових дій, інвалідів війни всіх груп, осіб, які супроводжують інваліда війни I групи (не більше однієї людини), дітей з багатодітних сімей, та школярів із сільської місцевості, що їздять цим транспортом до школи.    Безкоштовно у приміському автобусному сполученні можуть їздити названі вище категорії та учасники ліквідації наслідків ЧАЕС I та II групи, діти-інваліди (ЧАЕС), ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, державної служби пожежної охорони, держслужби спецзв’язку, держслужби цивільного захисту, кримінальної виконавчої служби та податкової міліції”.
Будь-які згадки про обмеженість кількості пільговиків, яких можуть перевозити в автобусі за одну поїздку, в законодавстві відсутні.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.