Черкаський нардеп увійшов у “Збірну народних депутатів” з футболу

Новини Черкаської області

До Збірної увійшов один нардеп від Черкащини  –  Владислав Голуб

У Верховній Раді України утворили парламентське об’єднання «Збірна народних депутатів України». Про це 9 лютого повідомила головуюча на засіданні перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко.

До складу футбольної команди увійшли Владислав Голуб, Юрій Береза, Андрій Павелко, Василь Яніцький, Григорій Шверк, Ярослав Едаков, Геннадій Кривошея, Дмитро Лубинець, Тарас Юрик, Юрій Македон, Ярослав Москаленко, Дмитро Білоцерківець, Олександр Опанасенко, Олександр Данченко, Вадим Івченко, Іван Крулько, Микола Паламарчук, Павло Кишкар, Михайло Головко.

Збірна народних депутатів України з футболу

Як повідомляється, вже третій рік поспіль збірна народних депутатів України проводить благодійні матчі на підтримку дітей з обмеженими можливостями та дітей-переселенців з Донбасу і Криму. Команда також бере участь у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, де представляє Україну і пропагує здоровий спосіб життя. Зокрема, інформує  УНІАН, в листопаді 2017 року збірна народних депутатів України посіла третє місце на міжпарламентському футбольному турнірі, обігравши Угорщину і Румунію.

Розповісти друзям
  • 12
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.