Черкаський нардеп прокоментував загострення ситуації в Авдіївці

Новини Черкаси Новини Черкаської області

МФО «ЄвроОптимісти», до складу якого входять народні депутати Владислав Голуб, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Вікторія Пташник, Сергій Лещенко, Олексій Рябчин, Олександр Черненко та інші, виступило із заявою щодо ескалації військового конфлікту на Донбасі.

Зокрема народний депутат від 197 округу Черкащини Владислав Голуб зазначив наступне:

 –Упродовж тільки п’яти днів бойовики випустили по позиціях українських військових біля Авдіївки на Донеччині та самому місту 7,5 тис. боєприпасів (345 тонн), – коментує ситуацію народний депутат України Владислав Голуб. – Внаслідок обстрілів українських позицій російськими гібридними військами 30 січня за гинули 4 бійців, 12 – поранено, 31 січня – 3 вбитих і 23 поранених. Майже 20 000 жителів міста залишилися без води, електрики і теплопостачання. Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що знаходиться в Авдіївці, знеструмлений і починає «гарячу» консервацію обладнання. Авдіівка – це не просто порушення мінських домовленостей і ескалація конфлікту, це черговий доказ військових злочинів Путіна, – наголосив Владислав Голуб.

Депутати МФО «ЄвроОптимісти» вимагають від Кабінету Міністрів України, Президента забезпечити недопущення гуманітарної катастрофи і готові підтримати пропозиції щодо виділення додаткових коштів з державного бюджету для потреб вирішення цієї надзвичайної ситуації у разі необхідності.

«Ми вчергове різко засуджуємо звірячі методи бойовиків на Донбасі відкривати вогонь по цивільних, встановлювати бойові установки за «спинами» мирного населення, що для російських окупантів давно вже стало нормою. Впевнені, що такими діями вони навмисно провокують цілком природню відповідь вояків ЗСУ для захисту мирного населення Авдіївки та утримання українських позицій», йдеться в заяві МФО «ЄвроОптимісти».

 Депутати-єврооптимісти наголошують, що міжнародне співтовариство, в першу чергу Німеччина, Франція, США та Великобританія мають посилити санкції проти РФ з метою припинення бойових дій та повної деокупації українських територій!

Нещодавня ескалація – це черговий доказ військових злочинів Путіна та повної від сутності політичної волі з боку офіційної Москви для дотримання вимог міжнародного права; весь вільний демократичний світ має активізуватися та спільно протидіяти агресору – Російській Федерації! За таких подій неприпустимо закривати очі на ситуацію в Україні, неприйнятно дозволити перетворити невинні жертви українських громадян, що гинуть від рук і зброї солдатів Російської Федерації, в звичайну статистику смертей. Депутати МФО «ЄвроОптимісти» впевнені, військові злочини Путіна, спрямовані на зруйнування світового порядку та миру, повинні бути негайно зупинені, а винні понести покарання.

– Спецслужби наразі збирають докази терористичної діяльності російських гібридних угруповань в епіцентрі подій в Авдіївці, щоб доповнити цими фактами позов в ООН. Міжнародний суд ООН в Гаазі має розглянути позов України проти Росії з 6 по 9 березня, – повідомив народний депутат Владислав Голуб

Черкаський кур’єр №6 від 8 лютого 2017 року

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.