Черкаський нардеп анонсує презентацію децентралізації в парламенті (відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

З точки зору ефективної імплементації змін до Конституції в частині децентралізації важливо, щоб все базове законодавство було прийнято перед тим, як уже будуть остаточно прийматися зміни до Основного закону держави.

Про це в ефірі 112-го каналу розповів народний депутат України від Черкащини Владислав Голуб, від 197 виборчого округу інформує «Kanos».

За словами Голуба, перед тим як будуть імплементовані зміни до Конституції, про які всі говорять, має бути прийнятий весь пакет законодавства або хоча б базові речі, наприклад закон про інститут префектів, про відповідні повноваження, про делегування бюджетних та фінансових важелів на місця з так званою відкладальною умовою. Тобто, що вони вступлять в силу з моменту прийняття змін до Конституції, переконаний парламентар.

Відповідаючи ж на запитання, скільки потрібно часу для того, щоб прийняти відповідний базовий пакет законопроектів Голуб відзначив, що багато часу для цього не потрібно, тим більше, на скільки йому відомо, частково він уже готовий і найближчим часом буде презентований у Верховній Раді.

https://www.youtube.com/watch?v=nOFBwMNVyRI

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.