Черкаський мажоритарник взяв участь у сесії ПАРЄ в Стразбурзі

Новини Черкаської області

Січнева сесія ПАРЕ, на думку Владислава Голуба, завжди була архіважлива, бо саме на цій сесії приймаються та підтверджуються повноваження національних делегацій.

98460_650x410

 – Робота всієї нашої команди протягом минулого року дозволила зламати «фінансові» аргументи російської делегації так, що ця труслива московська команда навіть не надіслала склад делегації на цей рік, аби не отримати публічну ганьбу, – зазначив Владислав Голуб на власній сторінці у Фейсбуці.

За словами народного депутата, один з основних акцентів цьогорічної «січневої» сесії – боротьба з тероризмом та міграційна криза. Окремих питань щодо ситуації в Україні у порядку денному сесії ПАРЕ не було. Проте депутати асамблеї  мали досить інформаційних приводів, аби пам’ятати про наші проблеми. Українська делегація вирішила нагадати асамблеї про Україну великою програмою заходів, які відбулися в її межах у Страсбурзі. Можна з упевненістю стверджувати, що ще ніколи українські депутати за сприяння і підтримки колег з інших національних делегацій не розвивали такої активності на полях сесії ПАРЄ, повідомив Укрінформ.

З ініціативи нідерландського депутата Пітера Омціга пройшли слухання «Українсько-російські відносини у світлі конфлікту на сході України: політичні в’язні та мінські угоди», а також обговорення проекту доповіді латвійського депутата Неллі Кляйнберг, присвяченої проблемам людей, які побували у полоні під час збройного конфлікту на Донбасі. Політики говорили про російську агресію на Донбасі, необхідність реформ в Україні і ситуацію в анексованому Криму. Українська делегація запросила до Страсбурга безпосередніх свідків російської агресії на Донбасі – це і матері загиблих вояків, і діти, які тепер ходять на протезах, після того, як отримали поранення, тікаючи від обстрілів.

Крім того, з ініціативи української делегації й за участю лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва відбулась прес-конференція «Іноземний тероризм в Україні: злочини, жертви, відповідальність», а також слухання «Право на свободу та безпеку на сході України», на які було запрошено українських правозахисників.

Під час зимової сесії також відбулися і вибори президента ПАРЄ на наступні два роки. Ним став 64-річний іспанець, голова політичної фракції Європейської народної партії (ЄНП) у ПАРЄ Педро Аграмунт.

“Черкаський кур’єр” від 03 лютого 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.