Черкаський громадський бюджет 2017 року подвоїли

Новини Черкаси

Сума на громадський бюджет м. Черкаси з 2017 року збільшено до 10 млн.грн., що вдвічі більше проти запланованих видатків поточного року. Відповідне рішення ухвалено на вчорашній сесії Черкаської міської ради.

Наразі профільні департаменти Черкаської міської ради закінчують проводити оцінку поданих проектів, які будуть реалізовуватися в 2017 році. Після отримання всіх висновків їх розглядатиме координаційна рада та, після остаточного визначення можливості реалізації ідей, авторів буде запрошено на зустріч про що владці повідомлятимуть додатково.

Цього року до міської ради надійшло 108 різноманітних проектів від  громадян, що практично вдвічі більше, ніж торік.

Серед обов’язкових положень вищезазначеної Програми, прийнятих цьогоріч, найбільше дискусій викликав критерій щодо загальної доступності жителів до виконаного проекту. Приміром, цього року дитсадки, які надають обмежений доступ до своєї території, вже не зможуть взяти участь у цій Програмі.

Проте депутати все ж підтримали доцільність дотримання цієї вимоги у поданих жителями проектах, які впровадження яких фінансуватиметься за кошти Громадського бюджету. Таким чином будуть дотримані рівні умови щодо доступності усіх містян до об’єктів, які створюються бюджетним коштом.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.