Черкаський “Фотоприлад” провів льотні випробування нового модуля для Мі-8МСБ-В

Новини Черкаської області

На аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» були проведені льотні випробування дослідного зразка підвісного оптико-електронного модуля ПМ-ЛКТ, створеного в Черкасах на підприємстві ДП НВК «Фотоприлад» (генеральний директор – Корево Г.С.), яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

Оптико-електронний модуль створений за технічним завданням і при фінансуванні ПрАТ «Рамзай», яке очолює Юрій Польовий. Повідомляє Національний промисловий портал.

ПМ-ЛКТ проходив випробування в складі комплексу 524Р на борту вертольота Мі-8МСБ-В. У випробуваннях брали участь представники ДП НВК «Фотоприлад», ДП ДККБ «Луч», ПрАТ «Рамзай», АТ «Мотор Січ», ГНИЦ ЗС України.

В процесі випробувань проводилися тренувальні польоти вертольота Мі-8МСБ-В з проведенням пошуку цілей, імітації пуску ракети, вимірами характеристик комплексу. Після відпрацювання був проведений пуск ракети.

Ці успішні випробування дозволять забезпечити ДП НВК «Фотоприлад» новими замовленнями на виготовлення і поставку приладів ПМ-ЛКТ.

Призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання наземних цілей типу танка, бронемашин та ін. Та запуску керованої ракети РК-2В і формування лазерного поля управління для наведення оператором ракети на ціль.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.