Черкаський ДНЗ “Теремок” ремонтують цьогоріч майже на 300 тисяч гривень

Новини Черкаси

На ремонт ДНЗ №45 («Теремок»), що на вулиці В’ячеслава Чорновола, цього року з міського бюджету спрямували 280 тисяч гривень. Досі його приміщення 1966 року побудови приводилось до ладу лише власними силами.

DSCF1130_2
Наразі завдяки виділеним коштам в садочку відбувається заміна частини старих вікон на нові склопакети. Цю роботу розпочали два тижні тому. Дещо пізніше в закладі відремонтують бойлерну та харчоблок, а у подвір’ї встановлять додаткове освітлення. Владці будують амбітні плани щодо оновлення цього садочку. У нинішньому році його відвідуватиме, за попередніми даними, 237 дітлахів.

DSCF1107
– Упродовж трьох найближчих років плануємо реалізувати в цьому закладі заходи програми енергоощадності, – розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, який особисто навідався до садочка, аби перевірити хід робіт.

– Зокрема, на склопакети хочемо замінити абсолютно всі вікна, встановити терморегулятор та капітально відремонтувати дах. Ми маємо докласти всіх зусиль для того, щоб дітки могли перебувати тут у комфортних і безпечних умовах.

DSCF1119
За його словами, під час розгляду змін до бюджету поточного року ініціюватиме виділення додаткових 120 тисяч гривень для ремонту харчоблоку.

Про це інформує сайт Черкаської міської ради

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.