“Черкаський Дніпро” вирвався на друге місце в І лізі за підсумком матчу в суботу

Новини Черкаси Спорт Черкаси
«Черкаський Дніпро» наполегливо продовжує крокувати щаблями турнірної таблиці. Після дев’яти турів підопічні Ігоря Столовицького посідають другу позицію в першолігових перегонах – востаннє команда нашого міста забиралася так високо в бронзовому сезоні 1999/2000 років.
27e7bc773dc0a40360706c764653967b_M

Дніпряни виправдали сподівання своїх уболівальників, які прийшли теплого осіннього вечора на Центральний стадіон. «Черкаський Дніпро» здобув чергову перемогу в поточному сезоні: дебютними голами за клуб відзначилися Олександр Сафонов та Леван Кошадзе, а капітан Олег Тарасенко досяг гросмейстерської позначки у 100 проведених матчів за черкаську професіональну команду.

Вочевидь, аномальна для середини вересня спека наклала відбиток на хід поєдинку в першому таймі. Попри стартовий натиск господарів поля, перший небезпечний момент у грі створила приїжджа команда. Олександр Ігнатенко 30-метровою передачею вивів у розріз Артема Меркушова на оперативний простір, проте нападник сумчан схибив із лінії карного майданчика. Черкащани не забарилися із відповіддю – Олександр Сафонов дальнім ударом пробив поряд зі стійкою воріт ФК «Суми».

12003915_1501151830178204_167331486910484916_n

На 33-ій хвилині спробу Юрія Бушмана вразити ціль із гострого кута не дозволила реакція голкіпера Олександра Литвиненка. Утім, і біля протилежних воріт Олександр Лебеденко не зміг обвідним ударом зі штрафного розпечатати ворота Ореста Будюка.

Перерва пішла на користь дніпрянам: гольові моменти почали сипатися, як із рогу достатку. На постріл із дуги Дениса Скепського та удар в упор із лету зреагував голкіпер сумчан, а після свого індивідуального проходу Руслан Качур влучив у сітку із зовнішнього боку.

Його величність Гол відбувся на 57-ій хвилині поєдинку. Володимир Шопін виконав навіс із правого флангу на лінію воротарської, де Олександр Сафонов у падінні головою пробив Олександра Литвиненка.

Черкащани продовжували домінувати на другому поверсі: небезпечних ударів головою завдавали Юрій Бушман та все той же Олександр Сафонов. І на 73-ій хвилині Леван Кошадзе увігнав м’яча під поперечку воріт гостей – 2:0!

За матеріалом офіційного сайту ФК “Черкаський Дніпро”