Черкаський “Дніпро” переміг столичну “Оболонь” в домашньому поєдинкові

Новини Черкаси Новини Черкаської області Спорт Черкаси
У матчі шостого туру першої ліги “Черкаський Дніпро” здобув переконливу перемогу над “Оболонню-Бровар”. Серйозної боротьби між двома кращими командами другої ліги минулого сезону не вийшло.

30082015dnipro00phoca_thumb_l_dsc_0113

Ще в першому таймі, зусиллями нестримного Дениса Скепського черкасці лідирували в рахунку. А в другій половині спокійно дотиснули суперника. У підсумку, матч закінчився розгромом. 4 : 0, “Черкаський Дніпро” перемагає й піднімається у турнірній таблиці аж на четвертий рядок!

Голи за “Дніпро” принциповому ще з другої ліги супернику забивали: Денис Скепський (на 19 та 33 хвилинах), Олександр Батальський (53 хвилина), Анрій Скарлош (62 хвилина). Маючи в активі 10 очок “Черкаський Дніпро” піднявся на 4 сходинку турнірної таблиці.