«Черкаський Автомайдан» узгодив роботу із ДАІ у новому форматі

Новини Черкаси Новини Черкаської області

21 липня вони провели спільну нараду, на якій обговорили і затвердили нові умови співпраці – у зв’язку із переходом ДАІ на роботу у режимі патрульної служби столичного зразка.

–  Реформування ДАІ тягне за собою ряд нововведень. Зокрема, відтепер інспектор має право зупиняти авто лише – і тільки – тоді, коли особисто зафіксував факт вчинення правопорушення або ж отримав інформацію стосовно цього, – пояснює головний «автомайданівець» Сергій Яковенко.

До теми: Звернення працівників ДАІ до водіїв

– Як за таких умов зупинити п’яного за кермом або добитись відповідальності за паркування  посеред тротуару? Саме тут і потрібне втручання нашого громадського формування, що, згідно законодавства, має повноваження затримати порушника на місці скоєння правопорушення – до передачі  його викликаному патрулю ДАІ. Крім того, будь-яка інформація, передана ДАІ про порушника, якого неможливо затримати відразу на місці, є підставою для затримки його патрулем. Сьогодні ДАІ адаптується до роботи у абсолютно новому форматі – і наше завдання – допомогти їм боротися іх правопорушеннями задля безпеки у місті. Так, під час спільної наради ми отримали інформацію про ряд місць із найбільш частим скоєнням правопорушень – і збираємось  працювати і у  цьому напрямку.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.