Черкаський адвокат став суддею Верховного суду України

Новини Черкаської області

Черкаський адвокат Євген Синельников став суддею Верховного суду України. Таку новину повідомив народний депутат України Владислив Голуб. Євген Синельников займається адвокатською діяльністю з 2002 року, має безупречну репутацію. Під час Євромайдану Синельников захищав черкаських активістів, затриманих під час мирних мітингів за обвинуваченням в участі у масових заворушеннях.

Владислав Голуб повідомив, що Євген офіційно став суддею:

Ну що ж друзі, тепер офіційно!!! Мій вже колишній помічник, друг, адвокат і просто чудова людина Євген Синельников від сьогодні суддя Верховного Суду України. Скажу чесно, для мене і для команди це велика втрата, але для держави та правосуддя – це велике надбання!!! Ну що ж друже, в добру путь! Вірю, що ти справишся! Пишаюсь!!! P.S. На фото Євген прямо біля Президента Петро Порошенко  – повідомив народний депутат.

Нагадаємо, що у першому відкритому конкурсі на посади суддів, що відбувався цьогоріч, максимальні бали за практичне завдання отримали черкаський адвокат Євген Синельников і суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів. Вони набрали по 110,5 балів із 120 можливих. На заключному етапі конкурсу черкаський адвокат Євген Синельников став 13-им у рейтингу кандидатів на заняття 30 вакантних посад суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.