Черкаський адвокат євромайданівців з команди Владислава Голуба стане суддею Верховного Суду України

Новини Черкаси
Євген Синельников

Завершився перший відкритий конкурс у новий Верховний Суд. З 521 конкурсанта впоралися з практичним завданням – підготовкою проектів судових рішень – тільки 339 кандидатів. Максимальні бали за практичне завдання отримали черкаський адвокат Євген Синельников і суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів. Вони набрали по 110,5 балів із 120 можливих. На заключному етапі конкурсу черкаський адвокат Євген Синельников став 13-им у рейтингу кандидатів на заняття 30 вакантних посад суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду.

«Я хотів би привітати відомого черкаського правозахисника, авдвоката, людину, яка дуже допомагала майданівцям під час подій 2013-2014 років, мого помічника-консультанта Євгена Синельникова з обранням на посаду судді Верховного Суду України. Звичайно для моєї команди це велика втрата, але для України і українського правосуддя це велике надбання! Вітаю, друже!», – привітав у Фейсбуці Євгена Синельникова народний депутат Владислав Голуб.

«Вітаю Євгена Синельникова з перемогою в конкурсі до Верховного Суду України. Будемо чекати на затвердження та необхідні зміни до кодексів», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці
керуючий партнер Юридичної фірми «Результат» Максим Полішкевич.

Євген Синельников займається адвокатською діяльністю з 2002 року, має безупречну репутацію. Під час Євромайдану Синельников захищав черкаських активістів, затриманих під час мирних мітингів за обвинуваченням в участі у масових заворушеннях.

Розповісти друзям

1 коментар до “Черкаський адвокат євромайданівців з команди Владислава Голуба стане суддею Верховного Суду України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.