загрузка...

Черкаських хворих лікуватимуть по-новому

Медицина Черкаси

У вівторок, 21 листопада, о 14-00 у залі засідань Черкаської міської ради (каб. 206) відбудеться презентація реформи галузі охорони здоров’я на прикладі міських лікувальних закладів.

Анонсував подію у своєму фейсбуці головний медик міста Олег Стадник:

Запрошую представників ЗМІ завтра на 14 год у 206 кімнату міськвиконкому на прес -конференцію.яка стосується реформи охорони здоров”я на 2018 рік. На тижні, що минув,на протязі двох днів брав участь у розширеній нараді МОЗ. Готовий поділитись почутим, планами та відповісти на запитання.Деякі представники ЗМІ уже звертались про коментарі, але вважаю, що інформація достатньо цікава для всіх.Запрошуємо також керівників Центрів сімейної медицини міста, завідуючих відділеннями сімейної медицини.Також дуже волів би бачити і законних представників громади- депутатів міської ради, бо спільні дії по реалізації реформи- це половина успіху реалізації змін. – повідомив посадовець

Розповісти друзям

1 коментар до “Черкаських хворих лікуватимуть по-новому

  1. 4

    0

    Не “будуть лікувати”, а вже лікують. Почалась гра на виживання. На минулому тижні жінцв 50-ти років вночі стало погано (тиск 160/100), при чому у неї гіпотонія. Хто розуміється на медицині, збагне, що такий тиск для гипотоніка вкрай небезпечний. Скора в цьому випадку порекомендувала пігулку під язик і гарячу грілку до ніг. ..І передзвонити через півгодини. І коли через півгодини передзвонили, бо покращення не відбулося, вони все одно НЕ ПРИЇХАЛИ! Люди добрі, хіба таке можливо у нормальній країні, якою ми прагнемо бути? Та не буде скоро кому бути,- молоді потікають, старі повмирають! ГАНЬБА!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.