Черкаському виконкому запропонували розірвати угоди з перевізниками

Новини Черкаси

Спілки ветеранів АТО звернулися до черкаських чиновників з пропозицією розірвати договір з міськими перевізниками, які хочуть вже 14 липня перестати безкоштовно перевозити пільговиків. 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що виконком готовий проголосувати за підняття вартості проїзду до 5 грн., якщо перевізники возитимуть пільговиків безкоштовно. Тому, 11 липня відбудеться зібрана комісія з перевізниками та пільговиками, аби обговорити шляхи виходу із ситуації.

Прогнозовано, що вартість проїзду таки в Черкасах піднімуть та ідеологія про підвищення якості надання послуг з боку перевізника – вже не така актуальна для черкаських владців.

Нагадаємо, що взимку черкаські перевізники зняли всі свої автобуси з маршрутів аби змусити виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосувати за підняття вартості проїзду в міському транспорті. Тоді, черкаські владці такі дії сприймали, як шатнаж та вимагали зрушень в позитивну сторону в обслуговуванні громадян, та погрожували розірванням договорів. Що маємо? Зрушень немає, а ось підвищення вартості проїзду в Черкасах таки не за горами!

Розповісти друзям
  • 67
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.