Черкаській журналістці погрожували розправою – кому вона перейшла дорогу?

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Головна редакторка газети «Черкаський кур’єр» Тетяна Дончева повідомила, що поліція затримала місцевого мешканця, який 31 січня накинувся на неї з погрозами фізичної розправи.

0_16395

Про це вона повідомила MediaSapiens особисто.

3 лютого Тетяну Дончеву було викликано на упізнання затриманого і перехресний допит.

Нагадаємо, 31 січня до Черкаського відділу поліції надійшло повідомлення від головної редакторки газети «Черкаський кур’єр» Тетяни Дончевої, якій мешканець, що назвався міліціонером,  погрожував розправою. Подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

У коментарі MediaSapiens головна редакторка повідомила подробиці інциденту. Чоловік, який назвався міліціонером на прізвище «Кравченко», зустрів її на вулиці неподалік будинку, де вона мешкає, і почав заявляти із застосуванням нецензурної лайки, що у разі, коли вона «не припинить брехати і наїзджати» на його хлопців, то він їй «відріже язика». Тетяна Дончева повідомила, що вона журналіст і намагалась з’ясувати, у чому проблема. Однак чоловік продовжував свої погрози, незважаючи на попередження викликати поліцію.

Головред викликала з дому поліцію, яка оперативно прибула на місце і склала протокол за заявою Тетяни Дончевої. Через кілька днів місцевого мешканця було затримано за описом журналістки.

За словами Тетяни Дончевої, вона не може розкривати інформацію щодо допиту у поліції, який відбувся 3 лютого, але, на її думку, погрози не пов’язані із публікаціями «Черкаського кур’єра» про поліцію, як було сказано у повідомленні раніше. Наразі у неї дві версії – або провокація, або погрози з боку кримінальних структур. У будь-якому випадку вона заявляє, що зацікавлена у встановленні істини і причин правопорушення, і буде чекати результатів розслідування.

Як повідомляє Відділ комунікації Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, зараз проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення. Слідство триває.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.