Черкаські тролейбусники втомилися спостерігати розруху на рідному підприємстві

Новини Черкаси

P_JSjEITwTc

Два дні тому в колективі КП Черкасиелектротранс було проведено збори щодо нагального стану підприємства, захисту прав та достойних умов праці та оплати праці.

Так нажаль склалося що чинна влада в особі міського голови та в.о. директора підприємства ніби забувають про його стан та кризову ситуацію зі зношеністю парку транспортних засобів, відсутністю здорової конкуренції з приватними перевізниками, скороченню кількості рейсів та рейсів у вихідні дні.

Читай також: Чи має перспективу на оновлення тролейбуний парк у місті Черкаси?

2coMH1k_6WM

Пан Кучер не взмозі повноцінно реалізовувати программу з модернізації парку та відстоюванню прав трудівників підприємства, парк невпинно скорочується, кількість залучених на лініях одиниць транспорту також.

mDb4ohk9Gok

Отже 29.07.2015 р. о 19.00 відбулися загальні збори працівників комунального підприємства Черкасиелектротрнс. Відразу зазначу, що атмосфера в залі була дуже напруженою, люди втомилися спостерігати за тим, як підприємство з кожним днем згасає…..

Підприємство технічно не розвивається, запчастин катастрофічно не вистачає через що водії змушенні на свій страх і ризик брати відповідальність на себе виїжджаючи на лінію на тролейбусах на яких лиса гума, побитті ресори, відсутні амортизатори і ряд інших технічних відхилень.

В сюжеті подробиці зборів трудового колективу

Крім цього водії не забезпеченні інструментом, який вони купляють за свій кошт. Не досконало розробленні графіки руху тролейбусів через що підприємство втрачає кошти. Нагальною проблемою є втома водіїв і кондукторів через понаднормову працю від 10 до 12 годин. А водіїв стає все менше і менше- лікарняні і інші форс мажорні обставини і на лінію не буде кому виїжджати, а страждати будуть пасажири. Причиною багатьох негараздів на підприємстві є неправильна організація роботи і неправильна робота з людьми.

Читай також: Вже в кінці червня заплановано тендер з закупівлі нових тролейбусів для Черкас

Проте є надія на оновлення рухомого складу в 2015 році через проведення тендеру. На це міська рада виділила кошти в бюджеті цього року в сумі понад 32 млн.грн.

Про це повідомляв в червні 2015 року секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький. Тоді він повідомив черкащан про те,  що вже подана заявка на закупівлю тролейбусів на суму понад 32 мільйона гривень.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.