Черкаські рятувальники звільнили з зачиненої квартири трьох дітей

Новини Черкаси Новини Черкаської області

10 лютого у Черкасах рятувальники звільнили трьох малолітніх дітей у віці півтора, три та сім років, які провели добу самі у замкнутій квартирі на дев’ятому поверсі по вулиці Пилипенка. Дітей звільнили працівники поліції та рятувальники. Місцеперебування матері встановлюється. На даний час малечею опікуються лікарі.

Як повідомляється на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій, про дітей, які потребували допомоги повідомила працівниця водоканалу, яка здійснювала обхід квартир.

Жінка розповіла, що діти просили їх нагодувати та знайти їхню матір. Рятувальники повідомили про подію поліцію та скерували на допомогу дітям черговий караул аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Оскільки вікна квартири та балкон були зачинені, потрапити до квартири за допомогою автодрабини не вдалося. У підсумку, рятувальники інженерного відділення відчинили вхідні двері за допомогою спеціального обладнання.

Поліція з’ясовує обставини події та розшукує матір дітей. Всередині приміщення правоохоронці побачили страшну картину: обдерті стіни, затхле повітря та троє маленьких дітлахів, віком від 2 до 6 років, за яким, як з’ясувалося пізніше, доглядала старша дівчинка. Дитина годувала братика з сестричкою лише водою з цукром, так як їсти в квартирі більше було нічого. Коли цукор скінчився, діти почали кликати на допомогу.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.