Черкаські правоохоронці викрили конвертаційний центр з багатомільйоним обігом

Новини Черкаси

Фірма, що займалася “відмиванням” грошей припинила свою діяльність у Черкасах. Свою діяльність ділки розповсюдили на територію Черкащини та Київщини. Внаслідок чого відмито понад 200 мільйонів гривень. У спецоперації з припинення брали участь представники Прокуратури Черкаської області, Управління Служби Безпеки України в Черкаській області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Так силовиками було викрито й припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи осіб, які налагодили схему по переведенню безготівкових коштів у готівку та формування фіктивного податкового кредиту суб’єктами господарювання. Про це інформують в Прес-службі Управління СБ України в Черкаській області

Через фіктивні операції фірма виводила у тінь кошти будівельних компаній та представників агробізнесу.

В офісі центру провоохоронці знайшли 2 млн грн готівки, 25 печаток різних підприємств та фінансово-господарську документацію.

Попередньо дії вказаних вище осіб кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.