Черкаські поліцейські діставали зброю, аби зупинити порушників

Новини Черкаси

27 липня, близько сімнадцятої години, надійшов виклик про те, що черкащанин переслідує водія автомобіля Toyota, який причетний до крадіжки грошових коштів у сумі 35 000 і документів з автомобіля заявника.

Автомобіль Toyota патрульні зупинили на перехресті вулиці Смілянської та бульвару Шевченка, але, після зупинки кермувальник натис на газ і почав втікати.

На перехресті з вулицею Дашкевича водій здійснив зіткнення з автомобілем Кіа, та це його не зупинило.

Тікаючи вулицями міста від поліціянтів, автомобіль наражав на небезпеку й інших учасників дорожнього руху, бо їхав він із великою швидкістю на заборонені сигнали світлофора.

Викрали гроші й тікали від патрульних: черкаські поліцейські діставали зброю аби зупинити порушників

Викрали гроші й тікали від патрульних: черкаські поліцейські діставали зброю, аби зупинити порушників27 липня, близько сімнадцятої години, надійшов виклик про те, що черкащанин переслідує водія автомобіля Toyota, який причетний до крадіжки грошових коштів у сумі 35 000 і документів з автомобіля заявника. Автомобіль Toyota патрульні зупинили на перехресті вулиці Смілянської та бульвару Шевченка, але, після зупинки кермувальник натис на газ і почав втікати. На перехресті з вулицею Дашкевича водій здійснив зіткнення з автомобілем Кіа, та це його не зупинило. Тікаючи вулицями міста від поліціянтів, автомобіль наражав на небезпеку й інших учасників дорожнього руху, бо їхав він із великою швидкістю на заборонені сигнали світлофора. Порушника вдалося зупинити на вулиці Кавказькій, тоді утікачів затримали й одягли на обох кайданки. Після, чоловіків передали слідчим Черкаського відділу поліції. Також, на місці інспектори склали протокол за ст. 122-2 і винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП.

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області Неділя, 29 липня 2018 р.

Порушника вдалося зупинити на вулиці Кавказькій, тоді утікачів затримали й одягли на обох кайданки. Після, чоловіків передали слідчим Черкаського відділу поліції.

Також, на місці інспектори склали протокол за ст. 122-2 і винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.