Черкаські пляжі готують до сезону

Новини Черкаси

У Черкасах повних ходом тривають роботи з облаштування міських пляжів. У «Дирекції парків» повідомили, що пляжний сезон планують відкрити 1 червня.

Як повідомлять у міськраді, на утримання пляжів у межах міста в цьому році виділено 331 841 грн. З них 81 тисячу 800 грн буде спрямовано на обладнання та інвентар, решта – на заробітну плату та нарахування. Також стало відомо, що на пляжі “Пушкінський” у ПСЕР заплановано цьогоріч провести будівництво мережі водопостачання та водовідведення, Черкасам це коштуватиме – 207 170 грн.

Нагадаємо, що в цьому році в Черкасах з’явиться ще один пляж – “Смілянський”, він розташований по вул. Героїв Дніпра (див. мапу). Там вже проведені роботи з очистки території від кущів та дерев.  Комунальним підприємством «Дирекція парків» подана пропозиція щодо виділення коштів з міського бюджету у 2018 році на будівництво пляжу «Смілянський» у сумі 500 тис. грн.: облаштування спусків до води, будівництво водопостачання і водовідведення, придбання лежаків, смітників та лавочок.

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.