Черкаські підприємці та посадовці про нове в податках 2016 (відео)

Новини Черкаси
В ефірі телеканалу “ЕКСПО-ТВ” виступили бізнесмени, податківці та посадовці Черкаської міської ради щодо податкових новацій в 2016 році, які будуть впроваджені у Черкасах.
podatok1
Відео програми :

https://www.youtube.com/watch?v=D9HV5KEYGE0&feature=youtu.be

Довідково:
Заступник директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, нещодавно презентувала головні зміни у  місцевих податках і зборах, встановлені Податковим кодексом України:
1. Змінюється податок на нерухоме майно. Податковий кодекс збільшує допустиму ставку  оподаткування нерухомого майна  для всіх квартир більше 60 квадратів, житлових будинків – понад 120 та для різних типів від 180 квадратів – до 3 %  від розміру мінімальної заробітної плати. У проекті рішення міської ради пропонується встановити ставку цього податку у розмірі 1% відсоток від розміру мінімальної заробітної плати.

При цьому  міські ради тепер позбавлені права збільшувати площу житлової нерухомості, на яку не поширюється база оподаткування. (Нагадаємо, що торік Черкаська міська рада прийняла рішення, за яким не оподатковувались квартири площею до 80 квадратних метрів та будинки до 220).
Для квартир площею понад 300 квадратних метрів та будинків більше 500 квадратів встановлюється також фіксована сума податку  – 25 тисяч гривень на рік  за кожен такий об’єкт;
2. Змінюються ставки єдиного податку для платників ІІІ групи. Для них ЄП встановлюється у розмірі 3 % від доходу у разі сплати ПДВ (торік було 2%) та 5 % доходу у разі не сплати ПДВ (у 2015 р. було 4 %).  Знижений максимальний обсяг доходів з 20 млн. до 5 млн. грн.
3. Змінюється механізм оподаткування транспортним податком. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.