Черкаські перевізники погрожують черговим страйком

Новини Черкаси

У Черкасах продовжується боротьба між перевізниками та міською владою. Приватні підприємці черговий раз пригрозили “страйком” на наступному тижні, якщо виконком не прийме рішення на користь підприємців, а саме, не підвищить вартість квитка за проїзд у міському транспорті до 5 гривень.

Нагадаємо, що вчора перевізники влаштували в Черкасах страйк через небажання розглядати їхнього наболілого питання виконавчим комітетом ЧМР. Протягом декількох годин у Черкасах були відсутні автобуси у зв’язку з чим, Черкаська міська рада прийняла рішення вивести на маршрути додаткові тролейбуси. Питання з часом було врегульовано та перевізники відступили, та направили свої автобуси працювати за своїм маршрутом та графіком.

Вже сьогодні в Черкасах відбулася робоча нарада з перевізниками, під час якої були озвучені вимоги до підприємців, проте вони пригрозили черговою забастовкою на наступному тижні, якщо вартість квитка не підвищиться до 5 грн. Виконавчий комітет така позиція підприємців не влаштовує. Вони сподіваються, що здоровий глузд у перевізників переможе.

Про це на власній сторінці фейсбук повідомив секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

2 коментарів до “Черкаські перевізники погрожують черговим страйком

  1. 13

    0

    та пошли они… Создать муниципальное автопредприятие, закупить в польше б.у. мерседесы в хорошем состоянии(штук 40-50-это 3-4-5 полноценных маршрута) тысяч по 7-10 долларов, и всем хорошо, и городу и жителям, думаю для города не сильно ударит по карману, выделив, пусть 1млн долларов, на большую партию автобусов, хорошего качества+растаможка, да, там немалый пробег, но отличная альтернатива частникам. Для начала покрыв самые прибыльные маршруты 20,25,31,4,5,22 разгружая юго-запад и химпосёлок…https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-citaro-klima-wc-ID6zBZe5.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.