Черкаські патрульні цілодобово пильнуватимуть дамбу

Новини Черкаси

Дамба, або Черкаська гребля, яка з’єднує правий і лівий берег Дніпра поблизу Черкас, є найдовшою в Україні. Її довжина 17 км. Щодня Черкаською дамбою проїждає понад 15 тисяч автомобілів, і майже кожен водій норовиться порушити правила дорожнього руху, перетнути суцільну смугу, перевищити швидкість, обігнати іншого водія.

13627021_1041393459272063_3210882651232635904_n
Ця ділянка є аварійно небезпечною, особливо вночі. Останній трагічний випадок, у якому на дорозі загинула малолітня дитина біля села Благодатне (Чапаєвка), показав, що є потреба посилити заходи безпеки. Тож віднині патрульні поліцейські нестимуть цілодобову варту на дамбі.
«Коли водій на дорозі бачить патрульний автомобіль, увімкнені проблискові маячки, він не порушує правила дорожнього руху, дотримується дистанції, не перевищує швидкість, – і це дисциплінує його. Вже всі зрозуміли в Черкасах, що такого, як «домовитись», дати хабар патрульному, немає. Всі працюють згідно із законом і, безумовно, наше завдання не штрафувати, головне наше завдання — не допустити правопорушення. Зараз на дамбі, вдень і вночі, чергує один екіпаж патрульних, але за потреби їх буде введено додатково», — зазначив начальник Управління патрульної поліції, Вадим Лісничук.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.