Черкаські патрульні працюватимуть в 2 зміни по 10 екіпажів (фото, відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Правоохоронці задіянні у патрулюванні вулиць Черкас відтепер працюватимуть в новому режимі. Відтепер 10 екіпажів будуть патрулювати вулиці протягом 12 годин опісля цього їх змінюватимуть колеги.

PM825image004

Відтепер замість тризмінного режиму роботи патрульних діятиме двозмінний 12-годинний – з 8 годин ранку до 20 вечора і з 20 години вечора до 8 ранку повідомляють на сайті УМВС України.

Разом із співробітниками батальйону патрульної служби та ДАІ УМВС до охорони громадського порядку також залучаються співробітники служб та підрозділів Управління.

PM583image003

Загалом щодоби в обласному центрі працюватимуть 20 пересувних патрульних груп, з розрахунку 10 екіпажів на одну зміну. Їхню роботу організовує Центр управління нарядами УМВС. Старший зміни, який призначається з числа досвідчених працівників батальйону патрульної служби, відповідає за всі дії патрульних груп та здійснює їхню координацію.

PM336image001

Завдяки GPS-навігаторам, яким обладнаний кожний патрульний автомобіль, оператор Центру управління нарядами бачить на карті їхнє місцезнаходження. Це дає можливість максимально швидко відреагувати на повідомлення та направити найближчий до місця події екіпаж.

 

У своїй роботі міліціонери також використовують планшети, на які оператор Центру направляє інформацію про підозрюваних або розшукуваних осіб, а також фотофайли, відзняті з міських камер відеоспостереження.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.