Черкаські освітяни можуть отримати муніципальну надбавку

Новини Черкаси

Під час пленарного засідання сесії Черкаської міської ради  керівник департаменту фінансової політики Наталія Джуган презентуючи проект змін до міського бюджету 2018 повідомила про врахування пропозицій щодо встановлення муніципальної надбавки працівникам освіти Черкас. Також в обговоренні проекту змін взяли участь депутати пропонуючи певні пропозиції.

Зокрема було озвучено на врахуванні встановлення муніципальної надбавки для освітян: педагогів та бухгалтерів бюджетних установ. Загалом на статтю видатки на заробітну плату працівникам загальноосвітніх навчальних закладів в проекті запропоновано спрямувати 14 415 500 гривень. Ці кошти залучать в межах перерозподілу з видатків на оплату продуктів харчування, надбавок технічним працівникам, тошо.

Також чиновниця озвучила, що в проекті враховано 5 мільйонів гривень на будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту м. Черкаси мікрорайон “Перемога – 2”.

При цьому понад 600 тисяч гривень спрямують на Програму діяльності загонів оборони міста Черкаси волонтерських та громадських організацій, залучених до оборонної роботи, військово-патріотичного виховання громадян, соціальної реабілітації та адаптації учасників АТО, на 2016-2019 роки (в тому числі енергоносії – 489 626,95 грн.)

Питання про виділення 10 мільйонів на утримання доріг виключено з проекту. Після виступу Наталії Володимирівни в засіданні сесії було оголошено перерву.

Після перерви обранці повернулися до розгляду бюджету, зокрема було проголосовано за пропозицію депутата Андрія Кучі щодо перерозподілу видатків департаменту соціальної політики для забезпечення фінансової підтримки дітей-аутистів громадської організації “Ми просто інші”.

Далі слово взяв депутат Олександр Радуцький, запропонувавши врахувати пропозиції бюджетної комісії в частині перехідних об’єктів минулого року. В результаті поіменного голосування за пропозицію проголосувало –  12 депутатів, проти – 6 , утрималось – 22.

Проект бюджету ухвалено в редакції поданій Виконкомом з правками депутата Андрія Кучі.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.