Черкаські ОСББ ініціюють круглий стіл у зв’язку з новими підходами до субсидій та пільг

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах заплановано проведення крулого столу для обговорення проблемних питань нового порядку надання пільг та субсидій населенню. Захід відбудеться у кабінеті 206 Черкаської міської ради  о 14.30.

Ініціатором круглого столу виступила ГС “Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК “НА ВАРТІ”. Тема засідання: “Монетизація пільг та субсидій по новому. Нові загрози для ОСББ.”

До участі в  заході запрошені директор департаменту фінансової політики ЧМР та директор департаменту соціальної політики ЧМР, голови ОСББ.

Актуально: Ситуація, яка наразі виникла з відшкодуванням підприємствам ЖКГ, ОСББ/ЖБК пільг та субсидій, наданих населенню на оплату ЖКП, потребує негайного реагування з боку Міністерства фінансів України. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом Мінфіну 04 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні. Підприємства галузі, ОСББ/ЖБК не повинні ставати заручниками ситуації – в цьому полягає принципова позиція Мінрегіону. Про це наголошено під час наради 26 січня 2018 року з представниками міністерств і відповідних служб під головуванням Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Протокол наради за посиланням

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.