Черкаські обранці вимагають від мера провести сесію, або проведуть без нього

Новини Черкаси

Вже майже два місяця владою саботується робота міської ради. Наслідки цього для міста будуть вкрай негативними. Про це депутат та екс-секретар міськради Олександр Радуцький написав в  соцмережі фейсбук. 

За його словами попереднє 56 пленарне засідання відбулося 18 червня 2018 року, після чого міським головою було оголошено перерву.

На данний час в раді для розгляду питаннь на сесії з’явилося ще додатково близько 60 галузевих питань та близько 250 земельних. Таких прецендентів в місті ще не було. Черкаси перетворюються на маєток пана-царька родини Бондаренко А.В. У такому випадку депутати міської ради будуть самостійно збиратися для проведення сесії. Час та місце проведення надамо додатково.”- повідомив обранець.

За словами Олександра Радуцького під загрозою зриву тепер програма “Нова українська школа”, адже місто не може докласти співфінансувальні кошти до державної субвенції.

Тож першого вересня діти ризикують залишитися без нових парт, підручників, інтерактивних дошок та обладнання для першачків. Поза тим, без фінансування за програмою підтримки нині й ОСББ, а капремонт та будівництво доріг міста на паузі.

Як відомо, ще 23 липня, за вимогою третини складу депутатів Черкаської міської ради, міський голова призначив продовження роботи п’ятдесят шостого пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради на четвер, 9 серпня 2018 року з розгляду галузевих та земельних питань. Учора ж без офіційного оприлюднення інформації в розрізі причин, він відмінив своє рішення, щодо скликання сесії.

“Міський голова порушує Закон України “Про місцеве самоврядування” і не скликає сесію в місячний термін. Останнє сесійне засідання, в якому доречі приймали участь відкликанні депутати, відбулося 7 червня.” – коментує ситуацію депутат міської ради Тарас Коломієць.

Тим часом міський голова Анатолій Бондаренко також у соцмережах повідомляє: пленарка відкладена, бо не можуть зібрати кворум.

Мовляв, більшість обранців не підтвердила свою присутність на прийдешній сесії. Ті або у відпустках, або поза зоною дії мобільних мереж. Пленарне засідання перенесли аж на 23 серпня.

Цікавим є те, що більшість депутатів що не підтвердили участь в сесії входять до промерської коаліції.

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.