Черкаські обласні обранці не зібралися на засідання сесії

Новини Черкаської області

Сьогодні аби врегулювати ситуацію щодо економічної блокади, депутати Черкаської обласної ради мали провести позачергове засідання, яке анонсувалося раніше. Проте сесія виявилась не повноважною, через відсутність кворуму. У залі засідань зареєструвалось лише 34 депутати.

Так, у повному складі була відсутня фракція БПП, частково ВО ”Черкащани”. Проте Костянтин Омаргалієв зауважив, що фракція БПП відсутня тому, що повністю підтримують Президента України.

“Ми повністю підтримуємо сьогоднішнє рішення, яке ухвалила РНБО щодо припинення торгівлі з Російською Федерацією”, – зауважив К. Омаргалієв.

Зазначимо, за рішенням РНБО вирішено тимчасово, до реалізації пунктів 1-2 Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року, а також до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

За словами О. Турчинова Кабінету Міністрів України доручено невідкладно розробити і запровадити план заходів із забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку та бюджет країни та вжити заходів щодо їх мінімізації. Крім того Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції України, Національній гвардії України за участю Служби безпеки України доручено невідкладно припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами та створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення.

Також МВС, Нацполіції, Національній гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки та протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.