Черкаські маршрутки відмовляють учаcникам АТО в гарантованому Законом безкоштовному проїзді

Новини Черкаси Новини Черкаської області

525168

Багато з Вас, гадаю, знає бійця-добровольця Олексія Панюкова, який був демобілізований та в складі 14 мотопіхотного батальону (колишній батальон “Черкаси”) нещодавно нарешті повернувся додому. І от, прошу, “замість тисячі слів” (див. скрін 1), — пише Р. Рудукан.

1438259817_33

– Так у нас шанують Героїв. “Черкасиавтотранс” — привіт! Ні, я розумію, що є в місті якісь і важливіші справи, ніж хамовиті маршрутники. Але десь з таких ось дрібниць і вбивається повага до тих, хто ходив під кулями. Не гроші тут важливі. Найперше — це повага й шанобливе ставлення. Після таких випадків розпіарені Центри психологічної реабілітації для воїнів АТО можна спокійно закривати, бо який з них тоді зиск, якщо все зводиться нанівець якимось кондуктором в маршрутці? Людині просто пече, і гадаю, це не поодинокий випадок в нашому місті (див. скрін 2).

1438259947_34

Друге — наявні всі ознаки злісного невиконання статті 12 пункту 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Це вже питання до міської влади.

І врешті, висновок: про яку мобілізацію та кримінальні справи проти ухилянтів йдеться в сьогоднішніх новинах? Після ТАКОГО ставлення до бійців хто захоче йти служити? Заради чого, щоб терпіти образи за це?

Джерело: Провінція

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.