Черкаські діти пишуть ЗНО з української мови

Освіта Черкаси

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), ЗНО стартує з тестування з української мови та літератури.Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11.00.

Хвилююся за кожного черкаського одинадцятикласника. Адже розумію які емоції переповнюють школярів та їхніх рідних. Сам ЗНО не складав, але іспитів у житті було достатньо, – повідомив очільник департаменту освіти Ігор Волошин.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахований випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.

Результат виконання всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Зазначимо, в травні також заплановано ЗНО з іспанської, німецької, французької, англійської мови та математики, а оцінювання з інших предметів триватиме з 2 по 16 червня.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.