Черкаські Державтоінспектори відвідали Першу міську гімназію

Новини Черкаси

kkjuyhhggtВідділ Державтоінспекції міста Черкаси продовжує роботу, спрямовану на попередження травмування і загибелі дітей на дорозі. Співробітники ДАІ відвідують навчальні заклади та проводять уроки з безпеки дорожнього руху в рамках Всеукраїнської акції «Увага! Діти на дорозі!».

14 вересня інспектори ДАІ разом з педагогами Першої міської гімназії м. Черкас на шкільному подвір`ї провели квест з учнями 5 – 9 класів, під час якого згадали та закріпили знання з Правил дорожнього руху. Для того, щоб вікторина була якомога яскравіша та добре запам`яталася діткам, Державтоінспектори запросили аніматорів агенції з організації святкувань «Країна свят». З метою ще раз привернути увагу суспільства до проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму також були запрошені журналісти телерадіокомпанії «Рось» щоб спільними зусиллями скоротити сумну статистику.

Про це Черкащани LIVE дізналися на сайті Черкаської ДАІ.

В попередженні дорожньо-транспортних пригод з дітьми важливу роль відіграє робота шкіл і позашкільних закладів по роз’ясненню дітям правил дорожнього руху, прививаючи при цьому навички дисциплінарної поведінки на вулицях та дорогах. Та для того, щоб отримані в школі знання втілити в життя, необхідні систематичні тренування в їх дотриманні. Школярі були в захваті від проведення таких заходів. Переможців квесту нагородили грамотами, а всім учасникам змагань інспектори вручили пам`ятні сувенірні ручки з символікою ДАІ. Крім цього гімназистам було цікаво познайомитися і з патрульною машиною ДАІ «Toyota Prius», посидіти за її кермом та пофотографуватися в ній.
Не минули інспектори ДАІ і батьків дітей, пригадавши їм про дотримання Правил дорожнього руху та небезпеку на дорозі. Наголосили правоохоронці на тому, щоб дорослі не залишали дітей без нагляду на вулиці, не дозволяли їм гратися поблизу проїжджої частини. Також довели батькам статистичні дані про стан аварійності, причини травмування та загибелі дітей в автопригодах. Державтоінспектори вкотре порадили батькам власним прикладом спрямовувати своїх дітей на безумовне виконання Правил дорожнього руху та роздали листівки-пам`ятки, які нагадали батькам про правила перевезення дітей-пасажирів.

Державтоінспектори Черкащини впевнені, що такі профілактичні заходи сприяють в зменшенні кількості ДТП, в яких травмуються дітки – майбутнє нашої нації! Тільки спільними зусиллями інспекторів ДАІ, педагогів та батьків ми зможемо зберегти життя та здоров`я наших дітей!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.