Черкаські депутати змінили рішення щодо встановлення тимчасових споруд

Новини Черкаси
 На позачерговій сесії Черкаської міської ради, яка відбулася 15 березня,  23 голосами “за” депутати внесли нові зміни до чинної редакції мораторію на встановлення тимчасових споруд у Черкасах .
Як ідеться в пояснювальній записці до проекту ухваленого рішення, дія мораторію в тому вигляді, в якому він був ухвалений у 2014 році, спричинить зменшення надходжень до міського бюджету від сплати коштів за договорами пайової участі та фактично «законсервує» наявну в Черкасах проблему з тимчасовими спорудами, інформують на сайті ЧМР.
«Підприємці, що вже мають кіоски та бажають сплачувати кошти до бюджету будуть позбавлені такої можливості. А ті хто не бажає виходити з «тіні» продовжуватимуть свою діяльність без дозвільних документів», – зазначено в документі.
Відтак, згідно з ухваленим черкаськими депутатами рішенням, дія мораторію не поширюватиметься на розміщення літніх терас біля закладів громадського харчування та об’єкти сезонної торгівлі (а це – квас, баштанні культури, ялинки). Останні розміщуватимуть на вулицях міста за рішенням виконавчого комітету.
Водночас, заборона не поширюється на тих суб’єктів підприємницької діяльності, споруди яких розміщенні без діючого паспорту прив’язки, але на момент їх встановлення вони мали дозвільні документи на це (зокрема, договір оренди земельної ділянки, дозвіл на розміщення ТС, паспорт прив’язки ТС).
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.