Черкаські депутати та журналісти об’єдналися заради допомоги українському військовому – Народний Контроль

Новини Черкаси Новини Черкаської області Спорт Черкаси

20-го липня 2015 р. на Центральному стадіоні Черкас пройшов благодійний міні-турнір з футболу, учасниками якого стали черкаські журналісти, депутати та активісти.
1

Ідейними організаторами турніру виступили активіст «Громадського руху «Народний Контроль» Олександр Піньковський (який відіграв роль арбітру матчів) та черкаські журналісти. У виділенні поля під матчі посприяв секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.
Основна мета заради якої об’єдналися депутати, журналісти та громадські діячі – це допомога 21українському військовому Андрію Іваненко. Нещодавно Андрій підірвався на міні перебуваючи на службі у зоні АТО, та був доставлений у дуже складному стані до лікарні Дніпропетровська, де йому ампутували ліву ногу.

Тому результат матчів ні для кого не мав значення, головне, що для Андрія вдалося зібрати хоча б не велику, але допомогу. Загалом зібрано 1548 грн., які найближчим часом будуть перераховані на карту дружини Руслани Іваненко (номер картки: 5168 7572 9351 1848 Іваненко Руслана Василівна).

Всі учасники міні-турніру вирішили, що найближчим часом зберуться ще й більшим складом, щоб об’єднати свої зусилля для допомоги українським військовим.

Склади команд:

Збірна депутатів:

Олександр Радуцький, Нарек Казарян, Дмитро Личко, Андрій Кондратенко, Влодимир Бурячинський, Олександр Савенко.

Збірна журналістів:

Андрій Вєков («Черкаський спорт»), Валентин Чернявський (журналіст ТК «ВІККА»), Ігор Неділько (оператор ТК «ВІККА»), Максим Копачевський («Новини Черкащини»), Сергій Макаренко («Інфоміст»), Сергій Стасько («Новини Черкащини»),

Команда «Самопомічі»:

Олександр Гаврилов, Фомич Микола, Гордієнко Ярослав, Перегін Іван, Олександр Дишлюк.

Команда «Народного Контролю»:

Олександр Романов, Костянтин Мірошниченко, Андрій Пащіна, Андрій Паламаренко, Євген Старинец, Сергій Могилевич.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.