Черкаські “атовці” зможуть отримувати землю в мікрорайоні “Поляна”

Новини Черкаси

На сесії Черкаської міської ради у пятницю 13 травня прийнято низку важливих рішень. Так ухвалено рішення про впровадження системи електроних закупівель  “ProZorro”. Також ця сесія принесла довгоочікуване вирішення питання виділеня землі учасникам АТО.

13174047_850699948368699_5855459317184550281_n

Про це поінформував секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький  в своєму дописі у Фейсбуці:

“Я радий, що нарешті громадськість та влада зможуть поставити крапку щодо запровадження системи електронних закупівель “ProZorro” у Черкаській міськраді. Лише час покаже, наскільки правильним та ефективним було ухвалення цього рішення депутатами.

Зараз потрібно продовжувати працювати на користь Черкас, що вкотре довів депутатський корпус, який підтримав зміни до міського бюджету на 2016 рік. А це проведення капітального ремонту доріг, тротуарів, створення благоустрою у місті, будівництво та ремонт зливових каналізацій, допомога для відновлення будівлі Черкаського драматичного театру і т.п. Важливо, щоб заданий темп робіт для розвитку Черкас не зупинявся!

Також відзначу, що тепер черкаські АТОвці зможуть отримати для себе землю у мікрорайоні “Поляна”, про що раніше говорив міський голова. Нам вистачило політичної волі ухвалити це рішення.”

На сесії міської ради розглянули довгоочікуване питання щодо вивільнення земельних ділянок у скандальному мікрорайоні “Поляна”. За таке рішення проголосувало 26 депутатів.

Як планувалося раніше, землі мають передати для індивідуального житлового будівництва бійцям АТО. Однак для цього депутати мають погодити припинення КП “Черкасиінвестбуд” права користування цими земельними ділянками в межах вулиць Івана Кулика, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Онопрієнка, Кулика, Абрикосової та Яблуневої.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.