Черкаське теплове підприємство може очолити депутат Карась

Новини Черкаси

За інформацією, що її напередодні оприлюднив секретар міської ради Олександр Радуцький на одному з важливих комунальних підприємств міста – КПТМ”Черкаситеплокомуненерго” невдовзі можуть відбутися кадрові зміни. Можливим новим очільником КП може стати його колишній керівник, а нині депутат міської ради Павло Карась.

Нагадаємо, Павло Карась керував підприємством від жовтня 2011 року. Тоді нового керівника комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» представляв екс-мер Черкас Сергій Одарич, який ставив таку задачу перед очільником КП:

” До червня наступного року Павло Карась, який раніше очолював департамент економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому, має розробити механізм фінансування робіт зі встановлення систем обліку тепла у кожен житловий будинок міста.” – інформував Сергій Одарич

Втім лічильниками тепла будинки міста, які обслуговує КП обладнали лише в останні 3 роки.

Але пропрацював на посаді пан Карась всього рік до жовтня 2012 року, після звільнення директора виконувачем обов’язків керівника був головний інженер підприємства Микола Кушнір. Після Карася близько півроку «Черкаситеплокомуненерго» очолював Юрій Чернецький. Він звільнився за власним бажанням. Тоді у травні 2013 року Микола Кушнір знов очолив установу. Контракт з паном Кушніром ще має діяти протягом наступного року.

Зацікавленість пана Карася до роботи підприємства не зникла. Нагадаємо, під час однієї з сесій Черкаської міськради депутат Павло Карась запропонував внести до порядку денного проект рішення, за яким через незадовільну роботу директора Миколу Кушніра рекомендується звільнити з посади.

Сам очільник підприємства каже, що на всі звернення реагують, а недоліки усувають за кілька днів.

Читай також: Директор “Черкаситеплокомуненерго”: про гідравлічні випробування тепломережі міста

В свою чергу екс-депутат Черкаської міської ради Наталія Коваленко підкреслила на тому, що у місті залишилися одиниці професіоналів комунального сектору:

От не хочеться нічого писати. Але ж важко стриматись. В нашому місті в галузі ЖКГ майже не лишилось досвідчених фахівців …. Галузь стабільно затребувана, тому представники всіляких бізнес і небізнес груп мають великий інтерес до ЖКХ. Наслідки ми всі бачимо. Одним словом, Кушнір (Теплокомуненерно) і Овчаренко (Водоканал) – керівники, яких треба цінувати.

 Як зазначив в своєму фейсбуці секретар міської ради Олександр Радуцький:

«розмінною монетою» в торгівлі мера і депутатів стало крісло директора КП «Черкаситеплокомуненерго». Сьогодні зранку міський голова, перш, ніж застрягнути в київському ліфті, зустрівся з директором підприємства Миколою Кушніром і вимагав від того написати заяву. Хоча йому працювати за контрактом ще рік. На місце директора прогнозують депутат Павла Карася. Не виключення, що це ініціатива Едуарда Івакіна, колишнього зама Тулуба, який перебуває в Києві, але досі зберігає вплив на політиків регіонального штибу.
Павло Карась уже керував цим підприємством. Як пам’ятаєте, наслідки були плачевні. Кілька кримінальних справ, розслідування, звинувачення зі сторони прокуратури. Всі кримінальні справи були закриті тоді за вказівкою Тулуба. – написав Олександр Романович

У свою чергу в коментарі журналістам видання “Інфоміст” депутат Павло Карась назвав пост Радуцького “агонією”:

– Це агонія. Цей пост ні на одну йоту не відповідає дійсності. Жодних пропозицій я не отримував, ніхто зі мною не говорив. Це просто смішно читати, – сказав Карась.

Отже які кадрові перестановки чекають на підприємство теплових мереж побачимо згодом.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.