Черкаське «Об’єднання «Самопоміч» висунуло кандидати в мери Черкас (Офіційно)

Новини Черкаси

Вчора, 22 вересня, відбулася партійна конференція Черкаської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Шевченко РоманНа ній було затверджено офіційні списки кандидатів до Черкаської міської ради, висунуто кандидата на посаду міського голови Черкас та обрано представника від «Самопомочі» до Черкаської міської виборчої комісії.

Так, Черкаська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» висунула кандидатом на посаду мера міста Черкаси директора ФКТ «Черкаський Авторемонтний завод» Романа Шевченка.

Він має вищу освіту, закінчив три університети: Черкаський інженерно-технологічний інститут за напрямком «Інженер-системотехнік», Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу (напрямок «Газонафтопроводи та газонафтосховища» й Національний університет  «Одеська юридична академія» (напрямок «Правознавство»).

  • У розвитку Черкас ми будемо орієнтуватися на місто Львів, як одне з проєвропейських українських міст. Наслідуватимемо досягнення та розроблені й втіленні у життя найкращі практики та успішно реалізовані проекти.
  • Стосовно виборчих перегонів, то запеклих змагань за крісло мера з іншими потенційними кандидатами я робити не буду. Принципово. І критикувати теж. Тому що, кожен кандидат є достойний в чомусь. Ми вже повинні мати інші цінності і думати не про посади, а про розвиток нашого міста, – розповідає Роман Шевченко.

Також він наголосив, що політична партія «Об’єднання «Самопоміч», є єдиною з політичних сил, яка декларує демократичні засади виборчого процесу і дотримується рівних умов для всіх.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.