Черкаське комунальне підприємство стало володарем національної нагороди

Новини Черкаси

Цими днями Комунальне підприємство теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради» стало володарем звання «Лідер року» та посіло восьму сходинку у рейтингу ТОП-100 у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» серед суб’єктів господарювання України, що надають аналогічні послуги. Про це свідчать результати оцінки Національного бізнес-рейтингу.

«Загальнодержавне незалежне рейтингування здійснювалось серед подібних державних і комунальних підприємств України, які надають послуги за КВЕД 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Аналізувались та зіставлялись показники бухгалтерської звітності. Про результати відбору ми повідомили підприємства офіційним листом», – розповіла провідний спеціаліст комплексної річної програми «Лідер року» Національного бізнес-рейтингу Юлія Демченко.

Згідно топ-списку за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» серед підприємств з високими показниками – Золото рейтингу – першу, другу і третю позицію посіли відповідно : КП «Харківські теплові мережі», КП «Львівтеплоенерго», КП «Полтаватеплоенерго». На восьмій сходинці розташувалось КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», на десятій позиції – КП «Хмельницьктеплокомуненегро». (переглянути рейтинг)

Такі рейтинги дозволяють побачити загальну картину успішності серед аналогічних організацій на всеукраїнському рівні – переконані організатори. Додамо, що роботу КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» вже не вперше відзначають на всеукраїнському рівні. Як повідомляють в установі, в загальнодержавних рейтингах якості КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» постійно посідає високі місця. Зокрема у 2009 році у номінації підприємств-виробників пари та гарячої води КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» увійшло в десятку підприємств з високими показниками успішності. Такі ж високі оцінки своєї діяльності підприємство отримує протягом останніх чотирьох років.

Зауважимо, що як на той час, так і дотепер керівництво КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» здійснює Микола Кушнір. А таке визнання роботи підприємства свідчить, передусім, про обрання ним правильного напрямку у роботі, про здатність бачити та працювати на перспективу, розвивати підприємство на користь громади міста.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.