загрузка...

Черкаське комунальне підприємство отримало почесну нагороду

Новини Черкаси

В серпні цього року Комунальне підприємство теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради» стало володарем звання «Лідер року» у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» серед суб’єктів господарювання України, що надають послуги з теплопостачання.

І ось знову підприємство підкорює нові вершини національних рейтингів та дає привід громаді міста Черкаси пишатися своїми комунальниками.

Першого листопада 2017 року КПТМ «Черкаситеплокомуненрго» посіло друге місце серед 33 комунальних підприємств країни в конкурсі на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за підсумками І півріччя 2017 року серед підприємств з обсягом реалізованої теплової енергії від 100,0 до 300,0 тис. Гкал.

Високі економічні та соціальні досягнення підприємства під керівництвом директора Кушніра Миколи Івановича відзначені спільною Постановою № 58/П-39 від 01.11.2017 р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».

Такий представницький склад конкурсної комісії свідчить про важливість напрямку діяльності підприємства, про підтримку сфери теплопостачання на загальнодержавному рівні, а також дає можливість територіальним громадам міст України побачити загальну картину ефективності роботи місцевих комунальних підприємств.

А враховуючи, що КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» вже не вперше протягом останніх років відзначають на всеукраїнському рівні, місто Черкаси має всі підстави пишатися своїм підприємством та сприяти йому в досягненні нових цілей, які неодмінно підуть на користі всій міській громаді.

Зауважимо, що такі високі досягнення були б неможливими без нинішнього керівництва КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», яке здійснює людина, що все життя присвятила теплоенергетиці – Микола Кушнір. Бажаємо йому та підприємству не зупинятися на досягнутому, надалі розвивати підприємство на користь громади міста та оберігати тепло і затишок в оселях черкасців. Ваша робота потрібна місту!

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.